Air France katasztrófa - végzett magával Arnold édesanyja
Öngyilkos lett a tavalyi Air France katasztrófa komlói áldozatának édesanyja, aki nem tudta feldolgozni 11 éves fia halálát. A Rio de Janeiro és Párizs között közlekedő járat 228 emberrel a fedélzetén tavaly június elején zuhant a tengerbe a brazil partoktól mintegy 1100 kilométernyire.
A járat utasai között négy magyar állampolgár és egy szlovákiai magyar is volt. Egyikük, a komlói N. Arnold (†11) édesanyja nem tudta feldolgozni fia tragédiáját. Az asszonynak a napokban veszett nyoma, holttestét néhány napja találták meg a Mecsekben. A Pécsi Napilap információja szerint O. Nóra gyógyszereket vett be, majd elindult az erdőbe, ahol feltételezhetően rosszul lett, így halálát közvetlenül kihűlés okozta.
| (A galéria megtekintéséhez kattintson a képre!) |
Az asszony több idegösszeroppanáson is átesett az elmúlt másfél évben. Arnoldot jó tanulmányi eredményei miatt jutalomból vitték Brazíliába a nagynénjéhez. Akkor a fiú szülei teljesen összeomlottak a hír hallatán, Nórát pszichiátriára szállították, ahol sokáig állt kezelés alatt. Arnold imádott tanulni, kerékpározni és kézilabdázni, ismert pécs-baranyai autóversenyző édesapja és édesanyja szeme fénye volt. Anyukája négy napja gyújtott érte gyertyát egy internetes emlékoldalon, ahol a következőket írta: „Hiányzol Kicsi Életkém! Üresek a napok Nélküled!” Nóra feltehetően ekkor döntött az öngyilkosság mellett, és így búcsúzott el kisfiától.
PNL/FG

- Csontautóbusz II.
- Csontvázzal hódítana a komlói-soproni fiatalember I.
- December 21-én csőtörés miatt bezárt a pécsi Tudásközpont
- 10 év után hazajönnek a komlói bányászok?
- Air France katasztrófa - végzett magával Arnold édesanyja
- Egy éve lövöldözött G. Ákos a pécsi egyetemen - megemlékezés
- Árverés és jótékonysági koncert Pécsett a kolontáriakért
- Átadták a Prima díjakat – a pécsiek kiváltságosak
- Ismeri a kreszt? Segítünk!
- Úristen! Kullancs
- Életbe lép a 2010/2011-es vasúti menetrend
- Szex a lelki betegségek ellen
- 2011. - Új törvények, változások Magyarországon
- Tájékoztatás a családi kedvezményre vonatkozó új szabályokról
- 1818 a Kormányzati Ügyfélvonal 2011. január 1-től
- NAV: Köztartozások az adóvégrehajtásban
- NAV: Hatósági átutalási megbízás az adóvégrehajtásban
- Impresszum
- Utolsó roham a devizahitelesekért
- Balesetveszélyes extrém biciklisek a Mecseken
- Összefogás a dunakeszi családért


