Halálos baleset Pécs közelében
Halálos közúti baleset történt a 66-os főúton Árpádtetőnél szerdán pár perccel négy óra előtt. Egy személyautó és egy teherautó ütközött, feltehetően azért, mert a havas úton a személyautó kicsúszott a sávjából. A forgalom este nyolc óra után állt helyre a hó és a baleset miatt.
A személyautó vezetője azonnal meghalt. A helyszíni szemle és a műszaki mentés órákon át tartott, késő este nyitották meg a 66-os komlói utat a forgalom előtt teljes szélességben.
| (A galéria megtekintéséhez kattintson a képre!) |
Voltak, akik órákat fagyoskodtak autójukban a hidegben. A baleset körülményeit vizsgálják a rendőrök.
A Pécsi Napilap információi szerint a személygépkocsin csak egy tengelyen voltak téli gumik, az egyik kanyarban csúszott ki az autó hátulja és ezután sodródott át a menetirány szerinti baloldalra, ahol azonnal a teherautó alá csapódott.

- A történelem írásbelikkel folytatódnak a vizsgák
- Kétnapos Somlói Tavasz Fesztivál a hétvégén
- Hétvégéig élvezhetjük a napos időt
- Mai névnapok és eredetük
- A mindennapos testnevelés bevezetése az egyik fő cél
- Rendben megkezdődtek a matematika írásbelik
- Változóban a Nyírség éghajlata?
- Energia kell, de az energiaital megfontolandó
- Ismeri a kreszt? Segítünk!
- Úristen! Kullancs
- Életbe lép a 2010/2011-es vasúti menetrend
- Szex a lelki betegségek ellen
- 2011. - Új törvények, változások Magyarországon
- Tájékoztatás a családi kedvezményre vonatkozó új szabályokról
- 1818 a Kormányzati Ügyfélvonal 2011. január 1-től
- NAV: Köztartozások az adóvégrehajtásban
- NAV: Hatósági átutalási megbízás az adóvégrehajtásban
- Impresszum
- Utolsó roham a devizahitelesekért
- Balesetveszélyes extrém biciklisek a Mecseken
- Összefogás a dunakeszi családért


